Problemy z logowaniem do Alior Banku. Od piątku

olek, West, opr. dżek
2010-03-01, ostatnia aktualizacja 2010-03-03 09:52

Informacja o niemożności zalogowania się do konta w Alior Banku
Informacja o niemożności zalogowania się do konta w Alior Banku
Fot. West/ zdjęcie przysłane na Alert24

Alertowicze mają problem z zalogowaniem się przez internet do swojego konta. Narzekają, że usterka trwa od piątku. - Nie mogę zrobić przelewu, nie mam dostępu do swoich pieniędzy - żalą się Alertowicze.

Informacja o niemożności zalogowania się do konta w Alior Banku
Fot. olek/ zdjęcie przysłane na Alert24
Informacja o niemożności zalogowania się do konta w Alior Banku
- Od piątku wieczór, gdy system internetowy Alior Banku przechodził konserwację, nie da się zalogować. Przy próbie logowania widać tylko komunikat, że nie działa i przepraszają. Nie sposób się również skontaktować z infolinią banku - narzeka Olek..

West dodaje: - Bankowość elektroniczna Alior Banku znów szwankuje. Nie mogę zrobić przelewu od 3 godzin - żali się. Wiesz więcej? Poinformuj Alert24

W podobnym tonie utrzymane są inne zgłoszenia od klientów banku.

Julian Krzyżanowski, ekspert ds. PR banku w końcu odpowiedział nam: - Bank informuje, że 1 i 2 marca br. wystąpiły czasowe ograniczenia w dostępie do Systemu Bankowości Internetowej oraz Systemu Bankowości Internetowej Biura Maklerskiego. Utrudnienia te wystąpiły w związku z błędem spowodowanym uaktualnieniem systemu IT Banku. Na ekranie logowania do systemu na bieżąco Bank publikował stosowne komunikaty o niedostępności systemu - oświadczył i dodał. - Alior Bank przeprasza za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji. Obecnie dostępna jest pełna funkcjonalność Systemu Bankowości Internetowej i Systemu Bankowości Internetowej Biura Maklerskiego - zapewnił.

Źródło: Alert24.pl
 • 2
 • 1 komentarz
 • Drukuj
 • Ocena:

  • słabe
  • nic specjalnego
  • dobre
  • bardzo dobre
  • znakomite

  0 głosów

Tankujesz i pobierają ci pieniądze... dwa razy. Winnych nie ma?

- Zatankowałem za 200 złotych i zapłaciłem MasterCard. Stacja zablokowała na moim koncie bankowym tę kwotę dwukrotnie. Akurat na koniec miesiąca zabrakło mi środków do życia - skarży się coraz więcej klientów stacji Neste. Firma Neste, MasterCard i banki przerzucają się winą